Krajanka zakysaná smetana á la Mozart

Že není možné spojení marcipánu a smetany? Ochutnejte jednoduše poctivou zakysanou smetanu s příchutí á la Mozart a posuďte sami. Hmotnost 130 g.

Nutriční hodnoty

Krajanka zakysaná smetana jahoda

Klasické spojení sladkých jahod a jednoduše poctivé zakysané smetany, které si zamilujete. Zapomeňte na starosti a vychutnejte si ten okamžik, kdy se jemná chuť smetany a jahod rozplyne na jazyku. Hmotnost 130 g.

Nutriční hodnoty

Krajanka zakysaná smetana nugát

Nechte se svádět vynikajícím spojením zakysané smetany a nugátu. Zapomeňte na starosti a vychutnejte si tuto dobrůtku kdykoliv se Vám zachce. Hmotnost 130 g.

Nutriční hodnoty

Krajanka zakysaná smetana rumové koule

Jednoduše poctivá zakysaná smetana s příchutí rumových koulí Vás nenechá chladnými. Ochutnejte a posuďte sami. Hmotnost 130 g.

Nutriční hodnoty

Krajanka zakysaná smetana stracciatella

Lahodná chuť stracciatella v neodolatelné jednoduše poctivé zakysané smetaně. Sladký dezert pro každou příležitost, který Vám zachutná. Hmotnost 130 g.

Nutriční hodnoty

Krajanka zakysaná smetana vaječný likér

Jednoduše poctivá zakysaná smetana ochucená vaječným likérem Vás očaruje. Ochutnejte a vyzkoušejte. Hmotnost 130 g.

Nutriční hodnoty

Krajanka moje chvilka extra čokoláda

Naprosto neodolatelné spojení čokolády a čokoládové zakysané smetany. Nechte se hýčkat! Tak trochu jiná snídaně nebo svačinka. Hmotnost 130 g.

Nutriční hodnoty

Krajanka moje chvilka karamel

Lahodná chuť karamelu v neodolatelné čokoládové zakysané smetaně. Sladký dezert pro každou příležitost, který Vám zachutná. Hmotnost 130 g.

Nutriční hodnoty

Krajanka Moje chvilka pomeranč

Zapomeňte na starosti všedních dní s naprosto originální a luxusním spojením čokoládové zakysané smetany a pomeranče. Je to přece jen Vaše chvilka! Hmotnost 130 g.

Nutriční hodnoty

Krajanka moje chvilka višeň

Delikátní spojení višní a neodolatelné čokoládové zakysané smetany, které Vás příjemně překvapí. Nechte se hýčkat! Tak trochu jiná snídaně nebo svačinka. Hmotnost 130 g.

Nutriční hodnoty

Krajanka zakysaná smetana 16%

Jednoduše poctivá zakysaná smetana s 16% tuku.

Hmotnost 200 g.

Nutriční hodnoty